link_mdr


http://rowery.eko.org.pl/acetylcysteine-polska.php
http://rowery.eko.org.pl/ivermectin-polska.php
http://rowery.eko.org.pl/nitazoxanide-polska.php
http://rowery.eko.org.pl/plaquenil-polska.php
http://rowery.eko.org.pl/xarelto-polska.php

aktualności
2015 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 30 |
  min min min min min min
08 stycznia 2015

Zaproszenie na spotkanie w sprawie rowerowego budżetu obywatelskiego 2015 - 14.01.2015

Trzy miesiące po wielkim sukcesie "Rowerowego Wrocławia" w Budżecie Obywatelskim 2014 (niemal 16 tysięcy głosujących) zabieramy się do pracy nad rowerowymi projektami, które warto zgłosić w kolejnej edycji WBO.

Wiemy, że w dalszym ciągu w mieście jest rowerowo (i nie tylko) wiele do zrobienia, dlatego zapraszamy do współpracy codziennych użytkowników - Was.

Spotkanie "Rowerowy Budżet Obywatelski 2015" rozpocznie się w środę 14 stycznia 2015 o godzinie 18:00 w EkoCentrum na ul. św. Wincentego 25a (na Nadodrzu).

Miejcie ze sobą głowy pełne pomysłów - my zapewnimy pomoc merytoryczną i techniczną (mapy, dostęp do Internetu).

Zwycięstwo projektu "Rowerowy Wrocław" było możliwe dzięki ogromnej energii Ambasadorów Rowerowego Wrocławia, ich zaangażowaniu, pracy i świetnej zabawie. Głosowanie (nie tylko wynik, ale również rozmowy z ok. 10000 mieszkańców) pokazało, że wrocławianie chcą bezpiecznych tras rowerowych, niezależnie od tego, czy jeżdżą rowerem, czy (jeszcze :) ) nie.

Za kilka miesięcy uroczyście otworzymy nowe pasy rowerowe w centrum, ale już teraz możemy zadbać o powstanie kolejnych pasów, kontrapasów, czy parkingów rowerowych. Niezbędna jest Wasza energia!

Stańmy się po raz kolejny Ambasadorami Rowerowego Wrocławia :)

Aleksander Obłąk
Wrocławska Inicjatywa Rowerowa


 

spacer
Ściezki rowerowe w pólnocno-zachodnim Wrocławiu
Las Rędziński, Las Lesicki, Las Osobowicki, dolina Widawy, trasy wylotowe w kierunku Trzebnicy i Obornik to mógłby być raj dla rowerzystów, a ścieżki rowerowe kończą się niestety na Obwodnicy Śródmiejskiej. Mieszkańcy niewielkich osiedli położonych w tej części miasta mają za małą siłę przebicia, aby magistrat zainwestował tu w infrastrukturę rowerową czy ogólnie rzecz ujmując rekreacyjną. Rady osiedli od lat walczą o poprawę - niestety bezskutecznie. Wąskie dotąd gardła - mosty na Widawie będą mieć ścieżki rowerowe, chciałoby się więcej...

Piotrekilosc komentarzy: 1
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2021 - 12 - 07
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa