link_mdr


doreta bez recepty
duomox bez recepty
izotek bez recepty

aktualności
2015 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 30 |
  min min min min min min min min min min min min
23 lutego 2015

Zaproszenie na otwarcie BikeCafé - 7 marca 2015

Już 7 marca naprzeciwko Galerii Arkady odbędzie się otwarcie mobilnej kawiarni
umieszczonej na trójkołowym, retro rowerze – BikeCafé.


Ta nietypowa konstrukcja to połączanie trójkołowego roweru z miniaturowa kawiarnią. Dzięki oryginalnemu rozwiązaniu pojazd jest w stanie serwować kawę w prawie każdym miejscu w mieście. Tak samo dobrze wewnątrz jak i na zewnątrz. Ekspres w który wyposażona jest riksza wytrzymuje temperatury nawet do – 10 stopni Celsjusza. W Polsce działa już 14 tego typu kawiarni.

Bike Cafe to nowy punkt na wrocławskiej mapie mobilnych restauracji. Wierzymy ze dzięki swojej jakości i rowerowej atmosferze, szybko zawładnie kubki smakowe najbardziej wybrednych znawców małej czarnej.”- zapewnia właściciel Wrocławskiego BikeCafe – Karol Gajda

Pojazd będzie stacjonował naprzeciwko Galerii Arkady 7 dni w tygodniu. W weekendy zamierza również pojawiać się na imprezach plenerowych, koncertach i piknikach.

Podczas otwarcia jedną z atrakcji będzie Pokaz Latte Art prowadzony przez baristów z BikeCafe, a dzięki Wrocłaskiej Incjatywie Rorwerowej będą mogli za darmo naprawić swoje jednoślady.

Dodatkowo każda kobieta zostanie obdarowana kwiatkiem, a najmłodsi goście skorzystają z przejazdów rikszą. Do wygrania będą liczne nagrody m.in.:

  • Vouchery do kina
  • Vouchery na kawę
  • Vouchery na przejażdżkę rikszą
  • Zniżki na bukiety i kwiaty!

Organizatorzy imprezy zadbali nie tylko o smak imprezy ale również wymiar intelektualny. BikeCafe stara się o stworzenie w tym miejscu kolejnego punktu wymiany książkami -
Crossbookingu.

Liczmy ze w tym całym biegu nasza kawiarnia stanie się swoistym azylem od codziennego pośpiechu. U nas każdy znajdzie nie tylko pyszną kawę ale zanurzy się w smak literatury i złapie drugi oddech” - oznajmia Karol Gajda.

Otwarcie Bike Cafe zacznie się już od godziny 12:00.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników kawy :)ilosc komentarzy:
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2024 - 07 - 22
 
 
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa