link_mdr


doreta bez recepty
duomox bez recepty
izotek bez recepty

aktualności
2015 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 30 |
  min min min min min min min min min min min min
23 marca 2015

European Cycling Challenge we Wrocławiu!

European Cycling Challenge 2015 to 4. edycja rywalizacji użytkowników rowerów z miast całej Europy. Od 1 do 31 maja w codziennych podróżach do pracy, szkoły czy na zakupy europejczycy będą “zbierać kilometry” dla drużyny swojego miasta. W tym roku do wyścigu włącza się Wrocław. Zachęcamy do udziału! Pokażmy, że Wrocław ma ogromny rowerowy potencjał i może znaleźć się w czołówce najbardziej przyjaznych rowerom miast Europy.

ECC 2015 będzie świetną okazją, by przesiąść się na rower. Dlaczego? Majowe słońce, nowy, rozbudowany system roweru miejskiego, 10 km tras rowerowych w centrum, które wybraliście w Budżecie Obywatelskim… To wszystko sprawi, że dojazd rowerem do pracy czy szkoły będzie jeszcze bardziej wygodny i szybszy niż dotychczas. Poza tym, to świetna okazja, by pokazać, które polskie miasto jest najlepsze! Nie tylko rowerowo :)

W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 30 miast w całej Europie, których mieszkańcy pokonali łącznie aż 1,5 miliona kilometrów. Rywalizację wygrała Warszawa, z 300 000 km na koncie. Stać nas na więcej, prawda?

Każde miasto-uczestnik otrzyma mapę pokazującą, które ulice są najchętniej wybierane przez jeżdżących rowerami. Poza tym, dostępne będą dane nt. aktualnego stanu rywalizacji. Warto więc sprawdzać wyniki znajomych i mobilizować się do zdobywania kolejnych kilometrów!

Powiedz znajomym, dołączcie do nas i pomóżcie Wrocławiowi wygrać majowy wyścig miast!

Istotne informacje o ECC 2015:

  • Kiedy? Od 1 do 31 maja 2015.
  • Jak będą zliczane kilometry? Za pomocą aplikacji na telefon (szczegóły podamy wkrótce).
  • Jakie przejazdy można “zliczać”? Tylko te “transportowe”, więc np. wypady za miasto nie powinny być dodawane.

 

Alek Obłąk

Wrocławska Inicjatywa Rowerowailosc komentarzy:
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2024 - 07 - 22
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa