link_mdr


doreta bez recepty
duomox bez recepty
izotek bez recepty

aktualności
2015 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 30 |
  min min min min min min min min min min min min
14 kwietnia 2015

Bike Maraton 2015 czas zacząć!

196 - tyle dni trwała zimowa przerwa w rowerowym sezonie Bike Maraton. Czas wreszcie odkurzyć rowery i udać się na start. Inauguracja sezonu Bike Maraton 2015 już w najbliższą sobotę (18 kwietnia) w podwrocławskiej gminie Miękinia. Będzie to już piętnasty sezon najpopularniejszego cyklu maratonów MTB w Polsce, a w tym roku seria Bike Maraton liczy 10 edycji.

Rozpoczęcie sezonu w Miękini będzie nietypowe, bo po raz pierwszy organizator proponuje uczestnikom kolarski weekend w siodle. W sobotę Bike Maraton na rowerach górskich, w niedzielę Szosowy Klasyk dla amatorów ścigania po asfalcie.

W sobotę podczas inauguracji Bike Maraton  tradycyjnie na uczestników czekają do wyboru trzy trasy o różnej długości i poziomie trudności:

  • Mini ( 24 km) do przejechania przez każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji;
  • Mega ( 52 km) to już prawdziwe wyzwanie, szybka trasa z elementami technicznych singli;
  • Giga ( 74 km), królewski dystans przeznaczony dla prawdziwej elity kolarstwa górskiego.

W miasteczku sportowym Bike Maraton na stadionie w Miękinie nie zabraknie dodatkowych atrakcji - Dziecięcy Bike Maraton to cykl bezpłatnych wyścigów dla najmłodszych, pokazy ratownictwa, koncerty  a także MINI EXPO - prezentacja najnowszych modeli rowerów SCOTT, samochodów 4x4 spod skrzydeł marki SSANGYONG, kamer sportowych AEE oraz najnowsza kolekcja odzieży rowerowej od firmy QUEST. O energię wszystkich zgromadzonych zadba przedstawiciel odżywek i izotoników marki ETIXX.

Gdy kurz po zmaganiach MTB opadnie do boju ruszą szosowcy. Na niedzielę 19 kwietnia organizatorzy przygotowali dla nich dwa dystanse 92 km i 46 km zlokalizowane na rundzie wokół Miękini. Szosowy Klasyk Miękinia to będzie prawdziwe piekło! Nawierzchnia dróg, nawiązująca  jakością do wiosennych belgijskich i francuskich klasyków, pozwoli poczuć uczestnikom namiastkę prawdziwego zawodowego ścigania. 

Więcej szczegółów znaleźć można na stronach:

www.bikemaraton.com

www.szosowyklasyk.plilosc komentarzy:
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2024 - 07 - 22
 
 
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa