link_mdr


doreta bez recepty
duomox bez recepty
izotek bez recepty

aktualności
2007 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 46 |
  min min min min min min min min min min min min
21 sierpnia 2007

Problemy ze skrzynką emailową

Awaria naszego adresu emailowego

Drodzy czytelnicy! Dopiero niedawno zorientowaliśmy się, że nasza skrzynka rowerowy.wroclaw [AT] eko.org.pl jest zapchana nieprzeczytanymi listami nawet sprzed kilku miesięcy. A to wszystko z powodu tajemniczej awarii technicznej - z niewyjaśnionych powodów nie wszystkie listy były przekierowywane na właściwą skrzynkę. Dlatego też przepraszamy wszelkie osoby, które pisząc do nas nie otrzymały odpowiedzi - problem ten już nie powinien się powtórzyć.

Postaramy się, aby zgłoszone nam interwencje (te, które są ciągle aktualne) trafiły do odpowiednich służb - sposobność ku temu będzie już niedługo - na jutro bowiem (22.08) w departamencie infrastruktury zaplanowane zostało spotkanie, na którym mamy m.in. omawiać Raport. O wynikach rozmów będziemy informować.


Redakcja

 spacer
PILNIE SZUKAM WYPOZYCZALNI ROWEROW
Uwaga, pilnie szukam wypozyczalni rowerow we Wroclawiu. Jade do Wroclawia w czwartek i musze miec namiar na dobra tania wypozyczalnie. Czy ktos moze mi pomoc i podac adresy i telefony? W necie nic nie moge znalesc. Na zumi jest jedna ale daleko od miejsca, w ktorym bede mieszkac. Pomocy!
Pomocne wskazowki przysylajcie na sasha@o2.pl, dzieki!


ilosc komentarzy: 2
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2023 - 02 - 06
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa