link_mdr


doreta bez recepty
duomox bez recepty
izotek bez recepty

aktualności
2007 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 46 |
  min min min min min min min min min min min min
02 grudnia 2007

Pierwszy Alleycat - relacja

Pierwsze koty za płoty - na starcie pierwszego Alleycat'a, co nas mocno i bardzo pozytywnie zaskoczyło, stawiło się 14 osób (czyli nie kwalifikowaliśmy się do zgromadzenia:), w tym jedna dziewczyna oraz jeden gość z Krakowa i jeden z Lontka. Pogoda dopisała, były 3 ostre koła, wszyscy dojechali do mety w całości i w wyznaczonym czasie. Co więcej, okzało się, że dla większości trasa była zbyt łatwa. Dlatego już myślimy o całej gamie utrudnień i złośliwości :P Po chrzcie mamy też kilka pomysłów na usprawnienie organizacji wyścigu (coby uniknąć niejasnych sytuacji, np. dopisywania po przyjeździe...)

Oto wyniki:

MIEJSCE KTO PKT CZAS PRZEJAZDU coś.......jeszcze..................................
1 RAFAŁ WODZICKI 78 (max) 82 min.  
2 DANEK (max) 83 min.
(było 75 ;)
...pierwszy i jedyny składak, pała żądzą rewanżu :)
3 STRUNA
(max)
91 min. ...usilnie utrzymuje, że jest drugi ;)
4 JACEK OSTAŃSKI (max) 93 min. .. awansował :)
5 MIROSŁAW ZIMON
(max)  95 min.

 6  OSTRY (pornstar ;)
(max)  97,5 min.
pierwszy fix 
 7  ANDZRZEJ SZKODZIN
(max)  99 min.
 
 8  MICHAŁ MILEWSKI
(max) 106 min.   
 9  MARIUSZ CIEŚLIK (max) 109,5  min.  fix
 10  EMIL PRÓCHNICKI
(max) 111 min. 
 11  TOMEK JAKUBOWSKI
68 97 min.  ...byłby pierwszy fix, ale nie skasował biletu... 
 12  WOJTEK ULMAN
68 105 min.   
 13  ZIOMEK 52 109 min.
gwiazda prosto z Londynu ;) 
 14 IKA  42 124 min.  pierwsza dziewczyna :) 

Oprac. PiKO

Maksymalnie można było zdobyć 78 pkt, co udało się większości zawodników. Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone, wyróżnienie otrzymała też pierwsza dama Alleycata - Ika.

Po wyścigu czekało na wszystkich darmowe ciepłe jedzonko, chłodne, czeskie napoje oraz miękkie fotele w Utopii (CRK).

Będziemy musieli pomyśleć jakie kary wprowadzić za zgubienie manifestu (dwóch zgubiło:) oraz bonusy za odwagę i determinację - np. jazdę bez powietrza (jeden z kapciem na metę przyjechał:)

Dzięki dla wszystkich przybyłych - mamy nadzieję, że za jakiś czas uda się zorganizować równie fajną imprezę - duch rywalizacji został wzniecony, teraz trzeba go tylko podtrzymywać:)

Manifest:

WIĘCEJ ZDJĘĆ:

Nasze zdjęcia (hosted by PiKO)
Relacja ze zdjęciami by 'Mikołaj'
Fotorelacja ze startu

Artykuły w pozostałych mediach: przed i po
Oprac. Radek Lesisz
spacer
tak to jest jak nie czyta tego co pod spodem ;/ 11miejsc trzeba sie poprawić!!!
bł¹d
miejsce 4 to Mirosław Zimon, a nie Zimoch. proszę o poprawę.
pismo...
pardom, to przez niewyraŸne pismo ;) ...jak tylko Radek tu zajrzy, to napewno poprawi, bo ja nie mam dostępu do serwera(czy jakkolwiek to się nazywa ;) ... pozdr
bł¹d cd...
a nie mówiłem :)
utrudnic?
moim zdaniem bylo wystarczajaco problemowo..:] a gdybym nie zgubil manifestu i dmuchnal balonik jak bylo tam napisane od razu po przyjezdzie...gdybym... c u na nastepnym rajdzie:]
w sprawie nastepnych
właśnie na następnym- bo trzeba bedzie za jakiś czas coś jeszcze zorganizować- jakiś rewanżyk:) - napiszcie na alleycat_wroc@o2.pl (bede miał wasze maile w razie jakiś nastepnych wyścigów będzie można się konaktować) - niech PiKO też sie pościga:)
fotki
Bardzo mi miło że daliście linka do fotoforum gdzie wrzuciłem fotki narazie 5 szt zaraz dodam jeszcze z 5 ale wszystkie tylko ze startu :-)
News i zdjęcia na wRower.pl
A i u nas ukazała się relacja ze zdjęciami: http://www.wrower.pl/wiadomosci/?news=441&title=Pierwszy_Alleycat_we_Wroc%B3awiu,_czyli_dmuchanie_w_balonik
kocham czarne koty przebiegaj¹ce mi droge, przechodzenie pod drabinami i trzynastki!!! Jak ekran obróce do góry nogami to całkiem nieŸle... Przesyłam dla wszystkich pozdrowienia z wyspy i czekam na cynk o NEXT PARTY :] CIAO!!!
link wRower w niusie
'Mikołaju', nie zlosc sie ale twoj link to byl zbyt dlugi ciag liter, rozjezdzalo mi strone wiec wywalilem to ;) - twoja strone podlinkowalem w niusie
Dzięki
Dzięki za sprostowanie wyników - na następnym postaram się wskoczyć jeszcze wyżej ]:->
propo drobnej zmiany wyników...
...chciałem tylko sprostować, coby nie było niejasnośći... dostaliśmy od Jacka takie zastrzezęnia do wyników: >(cyt)"Cześć. >Mam pytanie - jak to sie stało że w >punktacji jestem 7 z czasem 103 min >skoro na mete przyjechalem razem ze strun¹ >(generalnie całość robiliśmy >razem) i balon mi pękł chwile po nim? ;/ >Pozdrawiam >Jacek Ostański >ps. w każdym razie do zobaczenia na >następnym" ...sprawdziliśmy i faktycznie, na Jackowym manifeście, czas przyjazdu to 17:33 (co daje 93min)... bł¹d powstał, ponieważ niewyraŸnie zapisałem godzinę na mecie i puŸniej zamiast 33 wyczytałem 43... pardom ;) ...a jak już jestem przy głosie ;) to chciałem szczególnie podziękować kilku osobom: >Radkowi - za udan¹ reklamę, pyszne ż(rz)arełko, Utopię i wogóle za totalne wsparcie bez którego nie było by tak jak było... >Dzidziakowi i Natalii - za "piękne" kontrolowanie oraz fantastyczne p¹czki i sałatki :) >Mikołajowi - za punktualność godn¹ Mikołaja ;) >Ostremu - za logo przewodnie wyścigu... >Iczce - za dziewczęc¹ frekwencję... ...i wogóle wszystkim którzy dotknęli tego wyścigu ;) czyli wyścigowcom :) ...a jak o kimś zapomniałem to niech mi śmiało rzuca kamieniami w szprychy, gdy mnie zobaczy na mieście... ;) ...będ¹ następne alley'e, a Ostry dobrze gada, wpisujcie się na mail alleycat_wroc.pl ;)
pekajace balony
"...i balon mi pękł chwile po nim..." hehehe, niezle...:D
ehhh
Witajcie, szkoda ze nie trafilem na info o Alleycat wczesniej. Moj @ to glewik@gmail.com jak by ktos organizowal takie show :) jeszcze raz to ja jestem chetny.


ilosc komentarzy: 14
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2024 - 06 - 13
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa