link_mdr


http://rowery.eko.org.pl/plaquenil-200-mg-gdzie-francq.html

http://rowery.eko.org.pl/cialis-bez-recepty-hrvatskoj.html http://rowery.eko.org.pl/viagra-bez-recepty-hrvatskoj.html
aktualności
2009 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 48 |
  5. 49 - 60 |
  6. 61 - 72 |
  7. 73 - 84 |
  8. 85 - 91 |
  min min min min min min min
04 stycznia 2009

Zaproszenie na orkiestrowy Alleycat - 11-01-2009

Z okazji odbywającej się w warunkach kryzysowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wrocławscy kurierzy rowerowi organizują XIV wyścig Alleycat, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na Orkiestrę.

► C Z A S: 11 stycznia 2009 (niedziela), godzina 12:00

► M I E J S C E: start ul. Szewska przy piłkach

► W J A Z D: minimum (czyli możesz dać więcej!) 5ZŁ /przeznaczamy na WOŚP/

P.S.

Nie tylko Wrocław będzie miał rowerowy akcent w finale WOŚP >>> Masa Krytyczna w Toruniu, sztafeta rowerowa z Kalisza do Warszawy

spacer
Zielone procentuje – nawet przez Internet
Od dziś będzie obowiązywała ustawa, która umożliwia wysyłanie zeznań podatkowych przez internet. Wszyscy, którzy składają PIT 37 mogą to zrobić bez wychodzenia z domu. Nowelizacja Ordynacji podatkowej znosi obowiązek posiadania przez podatnika kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Oznacza to ułatwienia w kontaktach z urzędem skarbowym, a także jeszcze bardziej upraszcza przekazywanie 1a rzecz organizacji pożytku publicznego. Od teraz osoby zatrudnione na etacie, zarabiające na umowach o dzieło i zlecenie, stypendyści, a także renciści i emeryci będą mogli przekazać 1 procent podatku na działania FUNDACJI ”SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA” przez Internet. Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji. Jak przekazać 1 procent podatku? Bardzo prosto! Wypełniając roczne zeznanie podatkowe w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać: - nazwę organizacji: FUNDACJA ”SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA” - jej numer z Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000221382 - kwotę 1 procenta podatku (po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół) Środki finansowe zebrane z darowizn 1 procenta Fundacja przeznaczy na organizację corocznej akcji „sprzątania świata” i sprzątania Bałtyku, zalesianie terenów, zakładanie ogrodów przy szkołach i przedszkolach, wsparcie dla Klubów Naszej Ziemi oraz na program ochrony kasztanowców. Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!!!

Andrzej



ilosc komentarzy: 1
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2020 - 11 - 27
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa