link_mdr


http://rowery.eko.org.pl/cialis-bez-recepty-hrvatskoj.html
http://rowery.eko.org.pl/viagra-bez-recepty-hrvatskoj.html

aktualności
2009 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 48 |
  5. 49 - 60 |
  6. 61 - 72 |
  7. 73 - 84 |
  8. 85 - 91 |
  min min min min min min min min min min min min
03 marca 2009

Ruszyło WROSTRO

W ostatnich dniach lutego 2009 roku osobowość prawną uzyskało nowe wrocławskie stowarzyszenie rowerowe – WROSTRO

Jego twórcy, czyli Wrocławscy Kurierzy Rowerowi oraz ich przyjaciele to „pasjonaci wrocławskiej kostki brukowej” oraz piewcy idei ekologicznego transportu  w centrach dużych miast. Pragną oni m.in. zainteresować ogólnopolskie i ogólnoświatowe środowisko kurierów rowerowych Wrocławiem organizując w nim imprezy rowerowe, działać na rzecz ograniczania i spowalniania ruchu samochodowego we Wrocławiu wzorem miast Europy Zachodniej, propagować wśród kierowców wiedzę na temat równouprawnienia rowerzystów w poruszaniu się w ruchu drogowym oraz oczywiście promować modę na rowery typu ostre koło i singiel speed.

Stowarzyszenie WROSTRO w dniach 20-22 marca organizuje Trzy ostre dni we WRO, czyli Otwarte Kurierskie Mistrzostwa Wrocławia, na których zjawią się kurierzy z całej Polski. W programie przewidziano alleycaty, sprinty, fixanki, bike polo i imprezy muzyczne. Generalnie rzecz ujmując - szalony rowerowy łykend we Wrocławiu. Jeśli jakimś cudem ominie was impreza marcowa to w planach WROSTRO jest organizacja Mistrzostw Polski Kurierów Rowerowych – PCMC 2009 w dniach 05 – 07. 06. 2009 o czym będziemy was informować na bieżąco.

Jeśli więc macie jakiś pomysł lub problem dotyczący rowerów, potrzebujecie pomocy rowerowej lub zwyczajnie chcecie się pościgać w alleycacie, czy też pograć w bike-polo WROSTRO gorąco zaprasza! Więcej informacji na stronach:

http://alleycat-wroc.blogspot.com/

http://wrostro.pl/

Jest GIT!

LOSilosc komentarzy:
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2021 - 06 - 13
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa