link_mdr


http://rowery.eko.org.pl/cialis-bez-recepty-hrvatskoj.html
http://rowery.eko.org.pl/viagra-bez-recepty-hrvatskoj.html

prasa
2008 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 48 |
  5. 49 - 60 |
  6. 61 - 68 |
  min min min min min min min min
25 stycznia 2008

Miejsca dla rowerów (25-01-2008) PGW

Za kilka miesięcy we Wrocławiu ma pojawić się 100 nowych stojaków rowerowych. Przy pętlach autobusowych i tramwajowych powstaną duże parkingi rowerowe. Wszystko w ramach systemu "Bike&Ride". Mieszkający na obrzeżach miasta wrocławianie mają dzięki temu szybko dojechać do przystanków i bezpiecznie zostawić rower. Dostaną się do centrum tramwajem lub autobusem.

Miasto planuje także wyznaczyć po dwa tzw. korytarze rowerowe. Mają umożliwić przejazd na dwóch kółkach przez centrum miasta z południa na północ i ze wschodu na zachód. O tych planach rozmawiali wczoraj przedstawiciele stowarzyszeń rowerowych i Daniel Chojnacki, powołany kilka tygodni temu na oficera rowerowego Wrocławia.
- To pierwsze oficjalne spotkanie. Jesteśmy dobrej myśli, na razie rezygnujemy z dotychczasowej krytyki poczynań miasta, a raczej ich braku - mówi Cezary Grochowski z Wrocławskiego Porozumienia Rowerowego.
Pełen optymizmu po spotkaniu z rowerzystami był także Daniel Chojnacki. - Cieszę się, że udało się odłożyć na bok dotychczasowe nieporozumienia i rozmawiać wyłącznie o przyszłości. Wierzę, że efekty naszej pracy będą widoczne jeszcze w tym roku - zapewnia oficer rowerowy Wrocławia.

Jerzy Wójcik  -  POLSKA Gazeta Wrocławska
http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/811956.html


ilosc komentarzy:
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2021 - 04 - 11
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale prasa
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa